Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) Holzschnitt "Legendärer Abend", signiert, 68 x 56 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.01. - 06.02.2013 |